Okna DAKO

Výrobce oken, dveří, rolet a garážových vrat

PVC Okna

PVC okna jsou už mnoho let velmi populární mezi zákazníky, kteří shání dobrou kvalitu za rozumnou cenu. Velkou přednosti toho typu oken je jejích všestrannost – PVC okna se skvělé hodí do moderních staveb i do tradičnějších projektů.

PVC okna jsou řešením, kterého popularita neklesá už mnoho let

  • výborné parametry týkající se bezpečnosti, tepelné izolace, prostupu tepla, nebo zvukové izolace
  • vysoká kvalita a trvanlivost je zaručená kvalitními komponenty. Použité k výrobě PVC oken materiály a profily, umožňují oknům bezporuchově plnit svou úlohu dlouhá léta
  • pestrá nabídka dostupných řešení, a to nejen typů oken: klasický otevíraných, balkonových oken, posuvných dveří, nebo pevných zasklených ploch, ale také tloušťky profilů, množství jejích komor, nebo možností volby množství skel
  • možnost přizpůsobení barvy oken individuálním zálibám – plastové okna jsou dostupné v široké škále barev
  • atraktivní cena za vysoce kvalitní, trvanlivý a estetický produkt
  • snadné čistění a údržba – PVC okna kromě standardního mytí a pravidelných prohlídek kování a pantů vlastně nevyžadují nijak zvláštní péči pro udržení trvanlivosti a dobrého vzhledu
DPQ-82 thermoSecure

Hliníková okna

Hliníková okna DAKO jsou synonymem moderního stylu, který se shoduje s moderními architektonickými trendy. Jsou charakteristické vysokou trvanlivostí, odolností proti škrábancům, působení vlhkosti a slunečního záření. Zajišťuje perfektní tepelnou a zvukovou izolaci. Navíc jejích údržba je snadná, a montáž bezproblémový a jednoduchý.

DA-90 Thermo
DDR-92

Dřevěná okna

Krásné, tradiční dřevěná okna špičkové kvality, kterou zaručuje spojení technologie, přesnosti a zkušenosti. Odlišují se ekologickým materiálem, ze kterého jsou vyrobené a jejích estetická výjimečnost byla dosažená díky prvotřídní konečné úpravě. Manuální přesnost leštění a lakování, a kontrola kvality na každé etapě výroby, způsobí, že je povrch dřevěných oken DAKO zcela hladký, zdůrazňuje přirozenou krásu dřeva a současně zaručuje jeho dlouhodobou ochranu.

Terasové dveře

Estetický vzhled s moderním designem a možností vytváření velkých efektivních prosklených ploch, které optický zvětšují interiér.

Zvětšená prosklená plocha, která zajišťuje větší přistup přírodního slunečního světla.

Šetří místem, díky použitému systému otevírání, nezabírá dodatečný prostor uvnitř místnosti.

Funkční technologie, umožňují snadno a pohodlně obsluhovat terasové dveře, navzdory jejích značné hmotnosti a velikosti.

Perfektní užitkové parametry zaručují tepelnou a zvukovou izolaci na optimální úrovní pro domácnost.